Dzelzavas iela 127, Rīga, LV-1021, Latvija
+371 27872288
info@iotsystems.lv
IoT Systems > LOĢISTIKA

LOĢISTIKA

Loģistika ir viena no pirmajām nozarēm, kur tika ieviesti attālināti datu nolasīšanas risinājumi. Dati, ko iegūst loģistikas uzņēmumi, kas jau izmanto attālinātās sistēmas, dod daudz lielāku ietaupījumu, kā sistēmas izmaksas. Efektīvi plānojot maršutus, kravas ietilpību, apstākļus, kādos atrodas prece pārvadāšanas vai uzglabāšanas laikā – tas ne tikai ļauj ietaupīt pašiem savus resursus, bet arī būt aizsargātiem no partneru sūdzībām. Tas nozīmē, ka Jums vienmēr būs pilna atskaite par paveikto maršutu, nodoto kravu, kravas atvēršanas/aizvēršanas punktiem un laikiem, un kravas apstākļiem, kādos tā atrodas uzglabāšanā.

Ieguvumi, ieviešot IoT rsinājumu:

  • ATTĀLINĀTA PROCESU PĀRVALDĪBA
  • ZUDUMU SAMAZINĀJUMS
  • ATBILSTOŠAS KVALITĀTES UZTURĒŠANA
  • EFEKTĪVA DARBU PLĀNOŠANA

IOT RISINĀJUMI PIELIETOJUMS

Temperatūras sensors kravas kastē
Lenķa sensors (kastes novietojuma kontrolei)
Stāvokļa sensors (kravas durvju kontrolei vaļā/ciet)
Noplūdes sensors

Vai ir liela vai maza krava, kaste vai soma, ir svarīgi, lai produkts tajā būtu drošs un līdz gala mērķim saglabātu savas īpašības.

Jūsu klienti noteikti novērtēs iespēju apskatīt sava produkta piegādes apstākļus.

Savukārt, balstoties uz datiem, Jums ir iespēja uzlabot savu piegāžu kvalitāti. Iespējams, ka produkts var saglabāt savas īpašības ilgāk un varat veikt piegāžu optimizāciju!

Pati vienkāršākā IOT sistēma sastāv no sensora, bet kā vārteju var izmantot jebkuru viedierīci ar bezmaksas aplikāciju.

Ja nepieciešams lielu skaitu datus apkopot vienā sistēmā, jāizmanto datu portāls, kas nodrošina dažādas datu apstrādes funkcijas, automātiskas atskaites un kartes skatu.

IOT RISINĀJUMI PRAKSĒ

KLIENTA PROBLĒMA:

Uzņēmumam ir daudz un dažādi transporta līdzekļi, kas pārvadā nedārgas kravas. Nepieciešams kontrolēt, plānot, cik daudz kravas var uzticēt vienam kurjeram, lai krava līdz saņēmejam nokļūtu ātri, kvalitatīvi un ir atskaite par pārvadāšanas procesu.

IOT RISINĀJUMS:

Uzņēmējs iegādājas Bluetooth sensorus, kas strādā komplektā ar viedtālruni, lai kontrolētu kravas apstākļus piegādes laikā. Piem., piestiprinot kravas somai, viens sensors var nomērīt kravas temperatūru, kā arī laiku un ilgumu, kad atvērta/aizvērta krava.

IOT PRIEKŠROCĪBAS:

Sensors mēra konkrētus parametrus un nosūta datus uz aplikāciju, kur tie tiek uzglabāti. Datus var pārsūtīt uz e-pastu vai saglabāt .csv failā.

Dati noder ne tikai atskaitēm un monitoringam, bet arī plānošanai un piegāžu uzlabošanai, kurjera darba novērtēšanai un turpmāko lēmumu pieņemšanai.

Uzzini par citiem praktiskiem piemēriem

Jautājumi par industriālajiem IOT risinājumiem?
Sazinieties ar mums!

Nav universālu risinājumu - to mēs zinām pēc savas 15 gadu pieredzes industriālo sensoru jomā. Mēs varam Tev palīdzēt rast atbilstošāko industriālo IOT risinājumu. Droši sazinies ar mums, lai iegūtu papildus informāciju par mūsu pakalpojumiem un pieredzi.

Šī vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot to izmantošanai, tiks uzlabota mājaslapas lietošanas pieredze.