Dzelzavas iela 127, Rīga, LV-1021, Latvija
+371 27872288
info@iotsystems.lv
IoT Systems > UZGLABĀŠANA

UZGLABĀŠANA

Produktu uzglabāšana katrā nozarē ir atšķirīga, taču ļoti būtiska saimnieciskā procesa daļa.
Neskatoties uz saimniecības izmēru, produktu uzglabāšanas kvalitāte tieši ietekmē produktu zudumus. Daudzās nozarēs produktu uzglabāšanas klimata mērījumi ir obligāti. Kā piemēram, pārtikā un medicīnā šie mērījumi tiek veikti automātiski un regulāri, lielākajā daļā arī attālināti, visiem mērījumiem glabājoties drošā serverī.
Šodienas tehnoloģijas nodrošina attālinātas un autmātiskas mērīšanas sistēmas atmaksāšanos pāris mēnešos. Ja patreiz to regulāri veic kāds no darbiniekiem, cits darbinieks apstrādā un reģistrē datus- tad izmantojot automātisko sistēmu, šie darbi atkrīt. Vadītājam atliek atvērt epastu ar jau gatavu periodusku atskaiti, vai arī piešķirt limitētu pieeju auditoram, lai pārskatītu mērījumu datus. Tieši šo priekšrocību nodrošina IOT Systems pakalopojums.
Neatkarīgi no tā vai produkts ir šķidra viela, pulveris, iepakojumi vai tonnām graudu – ar atbilstošiem sensoriem viss ir attālināti nolasāms un reģistrējams sistēmā.

Ieguvumi, ieviešot IoT risinājumu:

  • ATTĀLINĀTA PROCESU PĀRVALDĪBA
  • ZUDUMU SAMAZINĀŠANA
  • IZMĒRĀMAS KVALITĀTES UZTURĒŠANA
  • PRECĪZI DATI UN ATSKAITES
  • PARTNERU UN KLIENTU ATZINĪBA

IOT RISINĀJUMI PIELIETOJUMS

Uzglabāšanas klimata monitorings

Apkārtējā temperatūra
Gaisa mitrums
CO2 daudzums
Putekļu daudzums
Apgaismojums
Gaisa plūsma
Atvērts/Aizvērts stāvoklis
Izslēgts/Ieslēgts stāvoklis

Produkta mērījumi:

Temperatūra
Mitrums
Blīvums
Spiediens
Ķīmiskais sastāvs
Līmenis
Atlikums
Daudzums

Programmatūra un datu portāls

IOT Systems izmanto IOT Factory (Beļģija) lietu interneta programmatūras bāzi un mākoņserveri, ir pilnveidojis to drošai, ērti lietojamai un maksimāli noderīgai mūsu klientiem.
Uzstādīšanas laiks ir apmēram 1-2 dienas, atkarībā no mērāmo punktu apjoma. Uzglabāto datu apjoms ir neierobežots, pieslēdzamo signālu skaits arī ir praktiski neierobežots un mūsu speciālisti var pievienot jebkuru ierīci, ja ir iespējams no tās izgūt datus.

IOT Systems programmatūra ir mākoņrisinājums, kas nodrošina:

pieeju no jebkuras viedierīces ar paroli
parametru mērīšanu un attēlošanu
datu nosūtīšanu, pārraidi un uzkrāšanu
traukmes ziņojumus
automātiskas atskaites
atrašanās vietas attēlošanu
matemātiskas funkcijas gatavai datu attēlošanai
datu importu un eksportu
jebkuras ierīces pieslēšana portālam

Kā tas viss izskatās un darbojās?

Sensori ir kompakti izmēros, mobili, bez strāvas vadiem. Izvietošanai nav nepieciešams elektriķis vai kāds speciālists. Tie ir piekarami, pielīmējami, pieliekami ar savilcēm, vai skrūvēm, vai vienkārši novietojami uz plaukta.

Darbojas uz baterijām, kuru mūžs ir 2-5 gadiem. Atkarībā no tā, cik bieži un cik daudz dati jāsūta, tiek aprēķināts baterijās kalpošanas ilgums. Par bateriju nomaiņas nepieciešamību ziņos datu portāls!

Sensori var tikt pārbaudīti LNMC vai no ražotāja. Procesa noteiktajā darba diapazonā tiek veikta sensoru verifikācija, apstiprinot sensora mērījumu pareizību.

Dati no sensoriem tiek sūtīti uz datu uzkrājēju, ko sauc arī par vārteju (gateway). Vārtejas ir vairāku veidu – ārtelpu, iekštelpu, lielākiem darba attālumiem (~1km), tuvākiem attālumiem (100m), utt.

Vārtejas tiek slēgtas pie elektrības un datu pārraidei izmantots Interneta tīkls, ja tas nav tad datu SIM karte. Var izmantot arī alternatīvas – saules bateriju ar akumulatoru, ja nav pieejama elektrība.

Kvalitatīva signāla iegūšanai, pēc vajadzības vārtejas tiek aprīkotas ar antenām. Izaicinošos apstākļos – rūpnieciskā vidē ir nepieciešams uzlabot pārraides signālu, to var veikt ar dažādām antenām.

IOT RISINĀJUMI PRAKSĒ

KLIENTA JAUTĀJUMS:

Nodrošināt regulāru, atbildīgo dienestu prasībām atbilstošus uzglabāšanas apstākļu datus. Saņemt nekavējošu informāciju par ārpusnormas apstākļu iespējamību.

Ātri un pārskatāmi iegūt uz objektīviem datiem balstītas atskaites lēmumu pieņemšanai, resursu plānošanai.

IOT RISINĀJUMS:

Izvietot klimata parametru – temperatūras, mitruma, gaisa kvalitātes, noplūdes, u.c. bezvadu sensorus uzraugāmajās vietās (iekštelpās un ārtelpās).

Pieslēgt vienu datu savācēju WIFI, LAN tīklam vai mobilajiem datiem.

Ar piešķirto lietotāja pieeju, sākt lietot savu datu portālu – tekošo datu skatīšanai, vēsturisko datu analītikai, automātiskai atskaišu veidošanai, trauksmes sms un epastu sūtīšanas iestatīšanai.

IOT PRIEKŠROCĪBAS:

Visi parametri tiek uzraudzīti 24/7, automātiski saglabājot visus datus mākonī, automātiski nosūtot ziņu, ja kāds no parametriem ir ārpus normālā režīma.

Pēc nepieciešamības, var veikt parametru aplūkošanu jebkurā laika periodā, pārsūtīt datus uz epastu, eksportēt datus un saglabāt failā. Pāris minūtēs sagatavot pārskatāmas atskaites.

Sistēmai var pievienot daudz un dažādus gan esošos, gan jaunus sensorus. Sensorus var pārvietot, ja tie vairs nav nepieciešami konkrētā vietā.

Uzzini par citiem praktiskiem piemēriem

Jautājumi par industriālajiem IOT risinājumiem?
Sazinieties ar mums!

Nav universālu risinājumu - to mēs zinām pēc savas 15 gadu pieredzes industriālo sensoru jomā. Mēs varam Tev palīdzēt rast atbilstošāko industriālo IOT risinājumu. Droši sazinies ar mums, lai iegūtu papildus informāciju par mūsu pakalpojumiem un pieredzi.

Šī vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot to izmantošanai, tiks uzlabota mājaslapas lietošanas pieredze.